Svaz národní házené

119 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2024 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Náhodná videa


Zimní kemp juniorů a juniorek VTJ+J 2021

Tagy

207) HUMMEL - partner národní házené

S platností od 1. května 2017 se novým dodavatelem sportovního vybavení a partnerem Svazu národní házené stala firma Martin Václavek PRO-SPORT, zástupce a distributor sportovního vybavení dánské značky HUMMEL pro sportovní kluby na území České republiky.
Zboží HUMMEL se vyznačuje vysokou kvalitou provedení a zároveň přijatelnou cenou. Vybavení od tohoto výrobce již používá mnoho klubů národní házené, staňte se i Vy příznivcem značky HUMMEL.
Zakoupit můžete veškeré sportovní vybavení – dresy, trenýrky, sportovní soupravy, bundy, kalhoty, mikiny, termoprádlo, ponožky, sportovní tašky a mnoho jiného. V nabídce jsou také míče pro národní házenou značky Gala.

Hromadné (oddílové, klubové) objednávky

Zástupcem partnera pro členské subjekty SNH (oddíly, kluby) je pan Roman SMÉKAL, jehož prostřednictvím mohou členské subjekty realizovat své objednávky.
Pan Smékal rovněž rád poradí a pomůže s výběrem nejvhodnějšího zboží, připraví cenovou nabídku a zprostředkuje a zajistí realizaci objednávky. Členské subjekty jej mohou kontaktovat prostřednictvím telefonu na čísle 607 629 714, případně e-mailem na adrese smekal.r@seznam.cz.
V případě zájmu je možné po předchozí dohodě navštívit vzorkovnu partnera v Deštnici u Žatce, případně vzorkovnu a prodejnu v Olomouci.

.

Individuální objednávky

Všichni členové SNH (jednotlivci) mohou realizovat individuální objednávky za zvýhodněné klubové ceny prostřednictvím e-shopu na internetových stránkách partnera www.hummel-kluby.cz, kde naleznou kompletní nabízený sortiment.
Při registraci do e-shopu nezapomeňte uvést název svého klubu (v poli „Klub“) a také skutečnost, že patříte k národní házené (v poli „Přišel jsem od:“ vyberte položku „SNH“).

.

Sdílejte s přáteli: