Svaz národní házené

119 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« květen 2024 »
PoUtStCtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Náhodná videa


Čechy-Morava 2018 - ženy

Tagy

467) 48. ročník Českého poháru mužů

DOKUMENTY

Propozice
Pohárové zpravodaje

A) ZÁKLADNÍ KOLO

Základní kolo sk. A
pořadatel ZČ OSK
hřiště Plzeň-Újezd
termín 28.9.2022
Pořadí:
1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ)
2. KNH Litvínov (SČ)
3. Sokol Bakov n/J. (StČ)
4. TJ Přeštice B (ZČ)
kompletní výsledky

B) OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. B Osmifinále sk. C Osmifinále sk. D Osmifinále sk. E
pořadatel KNH Litvínov pořadatel SČ OSK pořadatel JM OSK pořadatel SM OSK
hala Koldum Litvínov hala Žatec hala Humpolec hala Pustějov
termín 8.1.2023 termín 14.1.2023 termín 7.1.2023 termín 14.1.2023
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1. TJ Plzeň-Újezd (ZČ) 1. TJ Žatec (SČ) 1. Sokol Ostopovice (JM) 1. TJ Pustějov (SM)
2. TJ S. Ejpovice (ZČ) 2. TJ Sp.Modřany (StČ) 2. KNH MS Brno (JM) 2. TJ Stará Ves n/O. (SM)
3. TJ S. Kyšice (ZČ) 3. Baník Most NH (SČ) 3. 1.NH Brno (JM) 3. SSK Vítkovice (SM)
4. TJ Plzeň-Litice (ZČ) 4. Sokol Tymákov B (ZČ) 4. TJ Jiskra Humpolec (JM) 4. Sokol Dobruška B (VČ)
5. KNH Litvínov (SČ) 5. KNH Chomutov (SČ) 5. Draken Brno (JM) 5. TJ Chropyně (VČ)
    6. SK Autonot Jihlava (JM)  
kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky

C) ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. F Čtvrtfinále sk. G Čtvrtfinále sk. H Čtvrtfinále sk. I
pořadatel ZČ OSK pořadatel ZČ OSK pořadatel JM OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Bory hala Plzeň-Bory hala Brno hala Pustějov
termín 11.2.2023 termín 4.2.2023 termín 4.2.2023 termín 4.2.2023
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1. Sokol Tymákov (ZČ) 1. TJ Příchovice (ZČ) 1. Sokol Krčín (VČ) 1. Sokol Svinov (SM)
2. TJ S.Nezvěstice (ZČ) 2. TJ Přeštice (ZČ) 2. Sokol Dobruška (VČ) 2. TJ Pustějov (SM)
3. TJ Nýřany (ZČ) 3. TJ Žatec (SČ) 3. 1.NH Brno (JM) 3. SK Studénka (SM)
4. TJ Plzeň-Újezd (ZČ) 4. TJ Sp.Modřany (StČ) 4. Sokol Ostopovice (JM) 4. TJ Stará Ves n/O. (SM)
5. TJ S. Ejpovice (ZČ) 5. TJ Avia Čakovice (StČ) 5. KNH MS Brno (JM) 5. TJ S. Opatovice n/L. (VČ)
kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky

D) SEMIFINÁLE

Semifinále sk. J Semifinále sk. K
pořadatel ZČ OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Bory hala Pustějov
termín 4.3.2023 termín 25.2.2022
Pořadí: Pořadí:
1. Sokol Tymákov (ZČ) 1. Sokol Krčín (VČ)
2. TJ Přeštice (ZČ) 2. Sokol Dobruška (VČ)
3. TJ S.Nezvěstice (ZČ) 3. TJ Pustějov (SM)
4. TJ Příchovice (ZČ) 4. Sokol Svinov (SM)
kompletní výsledky kompletní výsledky

F) FINÁLE (více ZDE)

pořadatel SM OSK
hala Pustějov
termín 18.-19.3.2023
Pořadí:
1. Sokol Dobruška (VČ)
2. Sokol Tymákov (ZČ)
3. Sokol Krčín (VČ)
4. TJ Přeštice (ZČ)