Svaz národní házené

118 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2023 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy-Morava 2013 - sestřih

Tagy

468) 48. ročník Českého poháru žen

DOKUMENTY

Propozice
Pohárové zpravodaje

A) OSMIFINÁLE

Osmifinále sk. A Osmifinále sk. B
pořadatel SČ OSK pořadatel StČ OSK
hala Žatec hala Spoje Praha
termín 7.1.2023 termín 15.1.2023
Pořadí: Pořadí:
1. Baník Most NH (SČ) 1. Sokol Tymákov B (ZČ)
2. TJ Přeštice B (ZČ) 2. TJ Spartak Modřany (StČ)
3. TJ Žatec (SČ) 3. TJ Avia Čakovice (StČ)
4. TJ S. Nezvěstice (ZČ) 4. KNH Spoje Praha (StČ)
5. TJ S. Ejpovice (ZČ)  
kompletní výsledky kompletní výsledky

B) ČTVRTFINÁLE

Čtvrtfinále sk. C Čtvrtfinále sk. D Čtvrtfinále sk. E Čtvrtfinále sk. F
pořadatel ZČ OSK pořadatel StČ OSK pořadatel JM OSK pořadatel SM OSK
hala Plzeň-Bory hala Spoje Praha hala Vracov hala Pustějov
termín 5.2.2023 termín 12.2.2023 termín 12.2.2023 termín 5.2.2023
Pořadí: Pořadí: Pořadí: Pořadí:
1. Sokol Tymákov A (ZČ) 1. TJ Přeštice A (ZČ) 1. TJ S. Vracov (JM) 1. TJ Pustějov (SM)
2. Sokol Blovice (ZČ) 2. Sokol Tymákov B (ZČ) 2. Sokol Dobruška (VČ) 2. Sokol Krčín (VČ)
3. KNH Litvínov (ZČ) 3. Sokol Bakov n/J. (StČ) 3. TJ Chropyně (SM) 3. TJ Stará Ves n/O. (SM)
4. TJ Přeštice B (ZČ) 4. TJ Spartak Modřany (StČ) 4. HK Hlinsko v Č. (VČ) 4. SK Studénka (SM)
5. Baník Most NH (SČ) 5. KNH Chomutov (SČ) 5. Draken Brno (JM)  
kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky kompletní výsledky

C) SEMIFINÁLE

Semifinále sk. G Semifinále sk. H
pořadatel ZČ OSK pořadatel Sokol Dobruška
hala Plzeň-Bory hala Dobruška
termín 5.3.2023 termín 25.2.2023
Pořadí: Pořadí:
1. Sokol Tymákov A (ZČ) 1. Sokol Dobruška (VČ)
2. TJ Přeštice (ZČ) 2. Sokol Krčín (VČ)
3. Sokol Blovice (ZČ) 3. TJ S. Vracov (JM)
4. Sokol Tymákov B (ZČ) 4. TJ Pustějov (SM)
kompletní výsledky kompletní výsledky

D) FINÁLE (více ZDE)

pořadatel SM OSK
hala Pustějov
termín 18.-19.3.2023
Pořadí:
1. Sokol Krčín (VČ)
2. Sokol Tymákov (ZČ)
3. Sokol Dobruška (VČ)
4. TJ Přeštice (ZČ)