Svaz národní házené

119 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2024 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Náhodná videa


Zimní kemp juniorů a juniorek VTJ+J 2021

Tagy

471) Zimní liga mládeže 2023 - DOROSTENKY

Dokumenty

Propozice Zimní ligy mládeže 2023 zde
Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. A * neděle 29. 1. 2023 * hala VRACOV

pořadatel: TJ S. Vracov (jihomoravská oblast) www.hazenavracov.cz
kontakt pořadatele: Jaromír Kunický (tel.: 724 055 834, e-mail: jkunicky@iol.cz)
rozhodčí: Miroslav Přikryl, Miloň Ziegler, Aleš Václavik
pořadí: 1. TJ S. Vracov (JM), 2. TJ Jiskra Humpolec (JM), 3. Sokol Kokory (SM), 4. SK Studénka (SM), 5. Draken Brno (JM), 6. TJ Stará Ves n/O. (SM)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. B * neděle 29. 1. 2023 * hala SPOJE PRAHA

pořadatel: KNH Spoje Praha (středočeská oblast) www.knhspojepraha.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@beck.cz)
rozhodčí: Ctirad Leinweber, Dan Svoboda, Petr Holý ml.
pořadí: 1. TJ Stará Huť (StČ), 2. Sokol Tymákov B (ZČ), 3. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 4. TJ Nýřany (ZČ), 5. KNH Spoje Praha (StČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Čtvrtfinále sk. C * neděle 29. 1. 2023 * hala LITVÍNOV

pořadatel: KNH Litvínov (severočeská oblast) www.knhlitvinov.com
kontakt pořadatele: Petr Hojer (tel.: 602 408 764, e-mail: hojer.petr@seznam.cz)
rozhodčí: Libor Kult, Jan Malý, Michal Šindelář
pořadí: 1. Sokol Tymákov A (ZČ), 2. TJ Přeštice (ZČ), 3. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 4. KNH Litvínov (SČ), 5. KNH Chomutov (SČ), 6. TJ Žatec (SČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. D * sobota 4. 3. 2023 * hala PUSTĚJOV

pořadatel: SM OSK (severomoravská oblast)
kontakt pořadatele: Ing. Martin Gřes (tel.: 724 434 262, e-mail: brolin@email.cz)
rozhodčí: Zbyněk Planka, Lukáš Gorpiel
pořadí: 1. TJ S. Vracov (JM), 2. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 3. TJ Jiskra Humpolec (JM), 4. SK Studénka (SM), 5. Sokol Kokory (SM), 6. TJ Nýřany (ZČ)
kompletní výsledky zde

DOROSTENKY * Semifinále sk. E * neděle 26. 2. 2023 * hala PLZEŇ-BOLEVEC

pořadatel: SK Plzeň-Bolevec (západočeská oblast)
kontakt pořadatele: Vendula Šmídlová (tel.: 604 109 391, e-mail: vendulasmidlova@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Jíra, Zdeněk Hejl
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 3. TJ Přeštice (ZČ), 4. TJ Stará Huť (StČ)

DOROSTENKY * Finále * sobota 25. 3. 2023 * hala DOBŘÍŠ

pořadatel: TJ Stará Huť (středočeská oblast)
kontakt pořadatele: Martina Haváčková (tel.: 737 804 655, e-mail: martina.havackova@seznam.cz)
ředitel: Jiří Bláha
rozhodčí: Filip Fišer, Michal Janák, David Pham
pořadí: 1. Sokol Tymákov (ZČ), 2. TJ S. Vracov (JM), 3. TJ S. Nezvěstice (ZČ), 4. TJ Přeštice (ZČ), 5. TJ Plzeň-Újezd (ZČ), 6. TJ Jiskra Humpolec (JM)
kompletní výsledky zde