Svaz národní házené

119 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2024 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - muži

Tagy

475) Superpohár mládeže 2023

Dokumenty

Propozice Superpoháru mládeže 2023 zde
Formuláře ke stažení (soupiska atd.) zde

Superpohár 2023 * MLADŠÍ ŽÁCI * 6. 5. 2023 * hřiště Praha-Čakovice

pořadatel: TJ Avia Čakovice (středočeská oblast) www.nhcakovice.cz
kontakt pořadatele: Šárka Bočková (tel.: 603 980 849, e-mail: hazena@nhcakovice.cz)
ředitel akce: Jana Binar Broučková (tel.: 775 515 740, e-mail: jana.brouckova@seznam.cz)
rozhodčí: Josef Váca, Jindřich Hruška
pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr východních Čech, 3. výběr severní Moravy, 4. výběr jižní Moravy, 5. výběr středních Čech, 6. výběr severních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2023 * MLADŠÍ ŽAČKY * 6. 5. 2023 * hřiště Praha-Modřany

pořadatel: TJ Spartak Modřany (středočeská oblast) modrany.narod­nihazena.cz
kontakt pořadatele: Hana Čermáková (tel.: 776 241 171, e-mail: modrany@narodnihazena.cz)
ředitel akce: Mgr. Ladislava Janková (tel.: 603 147 358, e-mail: ladislava.jankova@gmail.com)
rozhodčí: Dan Svoboda, Petr Holý ml.
pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr severní Moravy, 3. výběr jižní Moravy, 4. výběr východních Čech, 5. výběr severních Čech, 6. výběr středních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2023 * STARŠÍ ŽÁCI * 6. 5. 2023 * hřiště Plzeň-Újezd

pořadatel: TJ Plzeň-Újezd (západočeská)
kontakt pořadatele: Stanislava Kučerová (tel.: 777 220 810, e-mail: stanislava.kucerova@email.cz)
ředitel akce: Lucie Kučerová (tel.: 777 221 691, e-mail: kucerova.luca@seznam.cz)
rozhodčí: Jindřich Šperl, Pavel Founě
pořadí: 1. výběr severní Moravy, 2. výběr středních Čech, 3. výběr západních Čech, 4. výběr jižní Moravy, 5. výběr východních Čech, 6. výběr severních Čech
kompletní výsledky zde

Superpohár 2023 * STARŠÍ ŽAČKY * 6. 5. 2023 * hřiště Tymákov

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast) www.sokoltymakov.cz
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Václav Klik (tel.: 728 128 858, e-mail: klikvaclav@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Souček, Libor Picek
pořadí: 1. výběr západních Čech, 2. výběr severní Moravy, 3. výběr východních Čech, 4. výběr jižní Moravy, 5. výběr severních Čech, 6. výběr středních Čech
kompletní výsledky zde