Svaz národní házené

119 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2024 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Náhodná videa


První finálový zápas 1. ligy mužů 2021/22

Tagy

Výsledky ligových soutěží 14. - 16. 4. 2023

Publikováno: 16.4.2023

Výsledky ligových soutěží hraných ve dnech 14. až 16. dubna 2023.

1. LIGA MUŽŮ více zde
76 14.04.2023 17,30 SK Studénka Sokol Svinov 16 : 13 ( 9 : 7 ) Ziegler M.
77 15.04.2023 14,30 TJ S. Podlázky TJ Avia Čakovice 20 : 20 ( 10 : 11 ) Hejl Z.
91 16.04.2023 14,00 TJ S. Nezvěstice TJ Přeštice 24 : 21 ( 15 : 11 ) Zimmermann L
92 16.04.2023 10,30 TJ Nýřany TJ S. Kyšice 23 : 9 ( 13 : 5 ) Adámek J.
93 16.04.2023 16,00 Sokol Tymákov A TJ Příchovice 17 : 10 ( 9 : 3 ) Václavik A.
94 16.04.2023 11,00 Sokol Dobruška SK Studénka 15 : 9 ( 5 : 2 ) Rauch P.
95 16.04.2023 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Svinov 21 : 18 ( 12 : 7 ) Gorpiel L.
96 16.04.2023 14,30 TJ S. Podlázky Sokol Krčín 15 : 17 ( 9 : 13 ) Adámek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
456 16.04.2023 14,30 Sokol Tymákov B TJ Plzeň-Litice 9 : 20 ( 7 : 9 ) Václavik A.
457 16.04.2023 11,00 TJ Plzeň-Újezd TJ S. Ejpovice 34 : 26 ( 17 : 13 ) Zadražil S.
458 16.04.2023 14,30 TJ Žatec KNH Litvínov 27 : 19 ( 13 : 10 ) Leinweber C.
459 16.04.2023 13,30 Baník Most NH TJ Sp. Modřany 25 : 9 ( 12 : 2 ) Šimánek P.
460 16.04.2023 12,00 KNH Chomutov Sokol Bakov n/J 22 : 26 ( 10 : 11 ) Hejl Z.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
666 16.04.2023 10,30 TJ J. Humpolec 1. NH Brno 20 : 20 ( 9 : 11 ) Jurtík P.
1. LIGA ŽEN sk. o titul více zde
816 16.04.2023 10,30 TJ S. Ejpovice TJ Přeštice 10 : 27 ( 4 : 14 ) Leinweber C.
817 16.04.2023 9,30 Sokol Dobruška Sokol Tymákov 14 : 13 ( 9 : 8 ) Rauch P.
818 16.04.2023 10,45 TJ S. Vracov Sokol Bakov n/J 25 : 20 ( 12 : 8 ) Maiwaelder J.
819 16.04.2023 11,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Blovice 26 : 21 ( 15 : 13 ) Navrátilová N.
1. LIGA ŽEN sk.E o udržení více zde
868 16.04.2023 13,30 KNH Litvínov Baník Most NH 10 : 10 ( 5 : 6 ) Fišer F.
869 16.04.2023 10,00 KNH Spoje Praha KNH Chomutov 18 : 28 ( 8 : 13 ) Šimánek P.
870 16.04.2023 9,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Nezvěstice 18 : 29 ( 11 : 15 ) Gorpiel L.
1. LIGA ŽEN sk.F o udržení více zde
900 16.04.2023 15,00 TJ Pustějov TJ Chropyně 21 : 23 ( 14 : 12 ) Přikryl P.
901 16.04.2023 10,30 Sokol Krčín TJ Stará Ves n/O 28 : 17 ( 14 : 10 ) Málek Jan

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.