Svaz národní házené

119 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2024 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Náhodná videa


Čechy-Morava 2014 - sestřih

Tagy

Výsledky ligových soutěží z prodlouženého víkendu 29. 4. - 1. 5. 2023

Publikováno: 1.5.2023

Výsledky ligových soutěží hraných ve dnech 29. dubna až 1. května 2023.

1. LIGA MUŽŮ více zde
99 29.04.2023 16,00 TJ S. Kyšice Sokol Tymákov A 14 : 19 ( 8 : 10 ) Fišer F.
100 29.04.2023 16,00 SK Studénka TJ S. Podlázky 18 : 14 ( 8 : 9 ) Bittner L.
97 30.04.2023 10,30 TJ Příchovice TJ S. Nezvěstice 24 : 18 ( 12 : 7 ) Martínek V.
98 30.04.2023 11,00 TJ Přeštice TJ Nýřany 21 : 21 ( 9 : 11 ) Adámek J.
2. LIGA MUŽŮ sk.A více zde
464 29.04.2023 14,00 KNH Chomutov TJ Sp. Modřany 27 : 25 ( 17 : 14 ) Beran M.
465 29.04.2023 9,00 Sokol Bakov n/J TJ Žatec 13 : 16 ( 4 : 7 ) Kult L.
461 01.05.2023 14,30 Sokol Tymákov B TJ Všenice 7 : 20 ( 1 : 10 ) Baumruk J.
462 01.05.2023 14,30 TJ S. Ejpovice TJ Plzeň-Litice 22 : 25 ( 10 : 10 ) Zadražil S.
463 01.05.2023 15,00 KNH Litvínov Baník Most NH 12 : 28 ( 5 : 14 ) Leinweber C.
2. LIGA MUŽŮ sk.B více zde
647 29.04.2023 10,30 Sokol Ostopovice TJ Pustějov 13 : 8 ( 8 : 4 ) Jurtík P.
646 01.05.2023 14,00 1. NH Brno TJ Chropyně 14 : 17 ( 8 : 8 ) Beran M.
648 01.05.2023 10,30 KNH MS Brno TJ Stará Ves n/O 27 : 13 ( 16 : 6 ) Beran M.
649 01.05.2023 10,30 Draken Brno SSK Vítkovice 29 : 22 ( 13 : 12 ) Maiwaelder J.
650 01.05.2023 10,30 TJ J. Humpolec Autonot Jihlava 23 : 15 ( 11 : 7 ) Šimánek P.
1. LIGA ŽEN sk. o titul více zde
828 01.05.2023 14,30 Sokol Blovice TJ Přeštice 17 : 19 ( 7 : 10 ) Málek Jan
829 01.05.2023 16,00 Sokol Bakov n/J Sokol Tymákov 11 : 19 ( 6 : 10 ) Barabáš M.
831 01.05.2023 10,45 TJ S. Vracov Sokol Dobruška 22 : 29 ( 13 : 19 ) Martínek V.
1. LIGA ŽEN sk.E o udržení více zde
877 29.04.2023 10,30 Spartak Modřany Baník Most NH 9 : 7 ( 7 : 3 ) Štengl M.
866 30.04.2023 11,00 TJ S. Nezvěstice Spartak Modřany 34 : 23 ( 14 : 13 ) Souček P.
878 01.05.2023 12,30 TJ S. Nezvěstice KNH Chomutov 26 : 18 ( 12 : 8 ) Souček P.
879 01.05.2023 9,00 TJ Avia Čakovice KNH Spoje Praha 22 : 14 ( 12 : 6 ) Málek Jan
1. LIGA ŽEN sk.F o udržení více zde
898 30.04.2023 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ Pustějov 16 : 11 ( 10 : 7 ) Šimánek P.
904 01.05.2023 9,30 Sokol Krčín SK Studénka 18 : 18 ( 7 : 10 ) Gřes J.
905 01.05.2023 10,30 TJ Stará Ves n/O TJ Chropyně 24 : 22 ( 13 : 9 ) Přikryl M.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.