Svaz národní házené

119 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« červen 2024 »
PoUtStCtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Náhodná videa


Čechy-Morava 2017 - ženy

Tagy

Výsledky ligových soutěží z víkendu 1. - 2. 4. 2023

Publikováno: 2.4.2023

Výsledky ligových soutěží hraných o víkendu 1. a 2. dubna 2023.

1. LIGA MUŽŮ více zde
79 01.04.2023 16,00 SK Studénka TJ S. Nezvěstice 16 : 22 ( 10 : 13 ) Maiwaelder J.
80 01.04.2023 16,00 Sokol Svinov TJ Nýřany 22 : 24 ( 8 : 12 ) Ziegler M.
81 01.04.2023 16,00 TJ Avia Čakovice TJ S. Kyšice 17 : 14 ( 8 : 9 ) Martínek V.
82 01.04.2023 15,00 Sokol Krčín Sokol Tymákov A 17 : 25 ( 5 : 12 ) Přikryl M.
83 01.04.2023 16,00 TJ Příchovice TJ S. Podlázky 26 : 21 ( 12 : 9 ) Václavik A.
84 01.04.2023 16,00 TJ Přeštice Sokol Dobruška 15 : 19 ( 7 : 11 ) Málek Jos.
85 02.04.2023 10,30 Sokol Svinov TJ S. Nezvěstice 25 : 20 ( 12 : 9 ) Maiwaelder J.
86 02.04.2023 10,30 SK Studénka TJ Nýřany 12 : 15 ( 6 : 9 ) Ziegler M.
87 02.04.2023 11,00 Sokol Krčín TJ S. Kyšice 19 : 15 ( 11 : 8 ) Málek Jos.
88 02.04.2023 11,00 TJ Avia Čakovice Sokol Tymákov A 17 : 13 ( 9 : 7 ) Malý J.
89 02.04.2023 10,30 TJ Příchovice Sokol Dobruška 21 : 10 ( 8 : 4 ) Václavik A.
90 02.04.2023 11,00 TJ Přeštice TJ S. Podlázky 19 : 14 ( 11 : 8 ) Rauch P.
1. LIGA ŽEN sk. o titul více zde
808 02.04.2023 10,30 Sokol Dobruška TJ Přeštice 27 : 10 ( 15 : 6 ) Přikryl M.
809 02.04.2023 10,30 TJ S. Ejpovice Sokol Tymákov 10 : 23 ( 4 : 12 ) Souček P.
810 02.04.2023 11,00 HK Hlinsko v Č. Sokol Bakov n/J 17 : 12 ( 10 : 4 ) Jurtík P.
811 02.04.2023 10,45 TJ S. Vracov Sokol Blovice 17 : 12 ( 10 : 4 ) Váca J.
1. LIGA ŽEN sk.E o udržení více zde
862 02.04.2023 10,00 KNH Spoje Praha Baník Most NH 12 : 12 ( 6 : 8 ) Hejl Z.
863 02.04.2023 13,30 KNH Litvínov KNH Chomutov 8 : 15 ( 6 : 8 ) Plaček R.
864 02.04.2023 9,00 TJ Avia Čakovice Spartak Modřany 13 : 10 ( 8 : 4 ) Malý J.

Autor: admin1

Sdílejte s přáteli:

Komentáře

  Spolu s formulářem budou odeslány i informace jako je např. vaše IP.