Svaz národní házené

118 letnárodní házené

Kalendář nejen soutěží

« prosinec 2023 »
PoUtStCtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Náhodná videa


Čechy-Morava 2016 - muži

Tagy

477) Mistrovství České republiky mládeže pro rok 2023

Dokumenty a formuláře

Propozice Mistrovství ČR a Poháru ČR mládeže 2023 zde

Formuláře ke stažení (soupiska, hodnocení hráčů atd.) zde

Mistrovství ČR 2023 * MLADŠÍ ŽÁCI * 16. – 18. 6. 2023

pořadatel: TJ Avia Čakovice (středočeská oblast) www.nhcakovice.cz/
kontakt pořadatele: Jana Binar Broučková (tel.: 775 515 740, e-mail: jana.brouckova@gmail.com​)
ředitel akce: Hana Čermáková (tel.: 776 241 171, e-mail: c.h@seznam.cz)
rozhodčí: Jan Gřes, Ronald Plaček, Milan Petruželka
účastníci: TJ Litohlavy (ZČ), SK Louka (SČ), Sokol Svinov (SM), Draken Brno (JM), TJ S. Opatovice n/L. (VČ), TJ Avia Čakovice (StČ)

Mistrovství ČR 2023 * MLADŠÍ ŽAČKY * 16. – 18. 6. 2023

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast) www.sokoltymakov.cz
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Nikola Tušková (tel.: 737 067 253, e-mail: niki.tuska@seznam.cz)
rozhodčí: Pavel Jíra, Aleš Lenfeld, Natálie Navrátilová
účastníci: Sokol Tymákov (ZČ), KNH Litvínov (SČ), SK Studénka (SM), Draken Brno (JM), Sokol Krčín (VČ), TJ Stará Huť (StČ)

Mistrovství ČR 2023 * STARŠÍ ŽÁCI * 9. – 11. 6. 2023

pořadatel: SK Studénka (severomoravská oblast) www.skstudenka.cz
kontakt pořadatele: Mgr. Milan Stiller (tel.: 731 465 091, e-mail: sk.studenka@seznam.cz)
ředitel akce: Petra Malchárková (tel.: 604 446 437, e-mail: betamal@m-zone.cz)
rozhodčí: Miloň Ziegler, Tomáš Sýkora, Michal Štengl
účastníci: TJ Kyšice (ZČ), TJ Žatec (SČ), SK Studénka (SM), Draken Brno (JM), Sokol Dobruška (VČ), TJ Avia Čakovice (StČ)

Mistrovství ČR 2023 * STARŠÍ ŽAČKY * 9. – 11. 6. 2023

pořadatel: Sokol Tymákov (západočeská oblast) www.sokoltymakov.cz
kontakt pořadatele: Lenka Fajmanová (tel.: 776 836 078, e-mail: hazena.tymakov@seznam.cz)
ředitel akce: Pavel Souček (tel.: 739 148 565, e-mail: sugystupno@seznam.cz)
rozhodčí: Filip Fišer, Petr Rauch, Jan Malý
účastníci: Sokol Tymákov (ZČ), KNH Litvínov (SČ), TJ Chropyně (SM), TJ Jiskra Humpolec (JM), Sokol Krčín (VČ), Sokol Březno (StČ)

Mistrovství ČR 2023 * DOROSTENCI * 16. – 18. 6. 2023

pořadatel: TJ Přeštice (západočeská oblast) www.nh-tjprestice.cz
kontakt pořadatele: Stanislav Zadražil (tel.: 602 690 699, e-mail: s.zadrazil@seznam.cz)
ředitel akce: František Zavadil (tel.: 606 622 089, e-mail: zavadil.f@seznam.cz)
rozhodčí: Lukáš Gorpiel, Zdeněk Hejl, Petr Rauch, Martin Leugner
účastníci: TJ Přeštice (ZČ), KNH Chomutov (SČ), ??? (SM), SK Autonot Jihlava (JM), TJ S. Podhorní Újezd (VČ), NH Řevnice (StČ)

Mistrovství ČR 2023 * DOROSTENKY * 16. – 18. 6. 2023

pořadatel: Sokol Dobruška (východočeská oblast) www.hazena-dobruska.cz
kontakt pořadatele: Božena Laštovičková (tel.: 605 572 942, e-mail: bolast@dobruska.cz)
ředitel akce: Mgr. Miroslav Šír (tel.: 602 447 515, e-mail: miroslavsir@centrum.cz)
rozhodčí: Josef Váca, Jan Malý, Miroslav Přikryl, Petr Šimánek
účastníci: Sokol Tymákov (ZČ), KNH Litvínov (SČ), SK Studénka (SM), TJ S. Vracov (JM), Sokol Dobruška (VČ), TJ Stará Huť (StČ)